Twoja działka przypomina dżunglę lub wysypisko śmieci? Zastanawiasz się od czego zacząć jej porządkowanie i ile zajmie to czasu? Zadzwoń do nas, ponieważ sprzątanie działek to co, na czym znamy się doskonale. Nasze usługi są atrakcyjne cenowo, więc możesz sobie na nie pozwolić. Oferujemy kompleksowe sprzątanie posesji wraz z wywozem zalegających śmieci, gałęzi, czy różnego rodzaju odpadów. Wykonujemy także wszelkie inne prace porządkowe na działce, takiej jak chociażby rozbiórka altany, czy demontaż innych budynków znajdujących się na wyznaczonym terenie. Gwarantujemy szybkość, skuteczność i dokładność – po naszej wizycie Twoja działka będzie lśnić czystością. Wywieziemy wszystkie niepotrzebne odpady łącznie ze starymi meblami, czy gruzem.

Z nasz oferty skorzystać może każdy, kto potrzebuje pomocy w uporządkowaniu swojej działki. W zakres usługi wchodzi również wykaszanie chwastów i traw, czy różnego rodzaju samosiejek. Jeśli jest taka potrzeby możemy także usunąć stare ogrodzenia, korzenie, czy wykarczować drzewa. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie perfekcyjnie przygotować działkę pod sprzedaż lub do budowy. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi możemy uporządkować każdy zaniedbany teren. Zawsze dostosowujemy zakres i termin wykonania usług do potrzeb oraz możliwości klienta. Stosujemy nowoczesny sprzęt, a dzięki zgranej i doświadczonej ekipie wszystkie prace wykonywane są solidnie i zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

Oferowane przez naszą firmę porządkowanie działek obejmuje także takie usług jak niwelacja terenu, zgrabienie liści i trawy, a także inne prace ziemne. Wszystkie powstałe podczas porządkowania odpady wywozimy na wysypisko lub oddajemy do utylizacji. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz atrakcyjne rabaty przy większych zamówieniach. Zakres usługi zależy wyłącznie od klienta, dlatego wcześniej trzeba się z nami skontaktować i dokładnie omówić wykaz prac. Dzięki nam każda, nawet najbardziej zaniedbana działka szybko odzyska swoją świetność i będzie nadawać się do rozpoczęcia budowy lub do sprzedaży.