Strych to pomieszczenie, które zwykle jest składowiskiem niepotrzebnych gratów i przedmiotów, które od dawna nie są nikomu potrzebne. Zrobienie porządku w takim miejscu to zwykle zadanie bardzo trudne, wymagające czasu, siły i pomocy co najmniej kilku osób. Znoszenie ciężkich rzeczy na sam dół nie jest łatwe, a przecież nie każdy może dźwigać i ma zdrowie, żeby biegać w tą i z powrotem na ostatnią kondygnację. Tymczasem w życiu bywa różnie i może się zdarzyć, że całkowite opróżnienie strychu będzie po prostu koniecznością. Wówczas najlepiej skontaktować się z nami, ponieważ jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy specjalizują się opróżnianiu piwnic, mieszkań, strychów oraz domów.

Oferujemy najwyższą jakość usług, a także bardzo atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. Usługę kierujemy do każdego, w tym również do osób, które chcą pozbyć się tylko części niepotrzebnych rzeczy i przygotować pomieszczenie np. do remontu. Z nami opróżnianie strychu przebiegnie sprawnie i bez niepotrzebnych nerwów. W zakres usługi wchodzi nie tylko dojazd, demontaż i zniesienie mebli oraz innych przedmiotów, ale także załadunek na samochód, przewiezienie i rozładunek na wysypisku, czy innym miejscu, w którym rzeczy zostaną zutylizowane. Na życzenie klienta możemy także spakować wszelkie pozostałe rzeczy do kartonów i worków, a te, które są jeszcze potrzebne przewieźć w inne, wyznaczone przez klienta miejsce.

Koszt usługi zawsze określany jest indywidualnie. Zależy on między innymi od kosztów pozostawienia przedmiotów na wysypisku, czy czasu, jaki trzeba poświęcić na opróżnienie strychu. W razie potrzeby możemy wcześniej umówić się na oględziny i wycenę zlecenia, dzięki czemu nie będzie żadnych niespodzianek. Gwarantujemy, że wszystkie zalegające na strychu graty trafią tam, gdzie ich miejsce, dzięki czemu zyskasz mnóstwo dodatkowej przestrzeni. Zadzwoń i umów się z nami, a przekonasz się, że opróżnianie strychu może być szybkie i efektywne. Nie trać czasu na to, co możemy zrobić za Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.