W garażu zwykle stawia się samochód, ale bardzo często jest to także pomieszczenie, w którym przechowujemy dosłownie wszystko. Znaleźć w nim można m.in. stare opony, kosiarkę do trawy, mnóstwo różnego rodzaju złomu, części do samochodów, dziurawe kanistry i inne przedmioty, których czas świetności już dawno minął. Taką graciarnię zwykle gromadzi się przez wiele lat i to zupełnie nieświadomie. Dopiero, gdy okazuje się, że w garażu zaczyna brakować miejsca na samochód orientujemy się, że trzeba zrobić porządek. Podobnie dzieje się wtedy, gdy chcemy garaż sprzedać – wówczas konieczne jest jego całkowite opróżnienie. Jak znaleźć na to czas? Gdzie i jak wywieźć wszystkie zalegające graty?

Nie musisz łamać sobie nad tym głowy, ponieważ wystarczy, że zadzwonisz do nas, a wszystkim się zajmiemy. W naszej ofercie jest nie tylko opróżnianie garaży, ale także strychów, piwnic, czy mieszkań, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu działamy bardzo szybko i efektywnie. Dzięki nam garaż znów będzie nadawał się do pełnienia swojej funkcji, więc nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Zapewniamy dogodne terminy realizacji usług, a do tego gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. Zakres usługi zawsze dopasowujemy do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Najczęściej w ramach opróżniania garaży oferujemy demontaż odpadów wielkogabarytowych, wyniesie wszystkich zbędnych przedmiotów, załadunek oraz wywóz na wysypisko lub do punktu utylizacji.

Nasi pracownicy zawsze stosują się do poleceń klienta, dlatego możesz mieć pewność, że wywiezione zostaną tylko te rzeczy, których faktycznie nie potrzebujesz. Pozostałe możemy spakować i przewieźć do miejsca, które wyznaczy klient. Jedynie u nas może liczyć na pełen profesjonalizm oraz pasujące terminy. W przypadku zleceń bardziej skomplikowanych dokonujemy indywidualnej wyceny i dokładnie określamy zakres usługi, dzięki czemu klient od początku wie, co i w jakiej cenie możemy zaoferować. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z usług naszej firmy.