Całkowite opróżnienie mieszkania, domu, czy innego pomieszczenia jest niezwykle pracochłonne i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Poza tym często pojawia się problem z odpadami wielkogabarytowymi, sprzętami RTV i AGD, które trzeba wywieźć i poddać utylizacji. Z tego właśnie względu warto to zadanie powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale sobie z nim poradzą. Takich fachowców znajdziesz w naszej firmie, która od wielu lat oferuje wszelkie usługi związane z likwidacją lokali. Dysponujemy doskonale wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów w zakresie transportu mienia likwidacji lokali, czy przeprowadzek, więc jesteśmy w stanie perfekcyjnie dopasować się do każdych, nawet największych wymagań.

Mamy duże doświadczenie w zakresie likwidacji lokali, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom sprawne i szybkie usługi. Jesteśmy zorientowani na potrzeby oraz oczekiwania klienta, w ramach naszej oferty jest zarówno likwidacja lokali komercyjnych, biur i firm, a także domów i mieszkań, czy pomieszczeń gospodarczych, w tym piwnic, komórek, strychów, garaży i zapleczy. Możemy także indywidualnie dobrać zakres usług, realizując tylko ich wybraną część, np. pakowanie i segregowanie mienia, wyniesienie mienia, demontaż wyposażenia, załadunek oraz wyładunek z samochodów transportowych, zabezpieczenie mienia do transportu, czy transport do wskazanego miejsca, na wysypisko śmieci, bądź do zakładu zajmującego się utylizacją.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Dzięki dokładnemu określeniu zakresu prac nasi klienci wiedzą, co będzie wykonane i ile będzie to kosztować. Zawsze dokonujemy indywidualnej wyceny. Likwidację lokalu przeprowadzamy po uprzednim zaplanowaniu ze szczegółami wszystkich działań. Pracownicy naszej firmy pomagają w wybraniu najlepszych rozwiązań i sposobów, dzięki którym wykonanie usługi przebiegnie sprawnie i bez niepotrzebnej straty czasu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania z naszą firmą.